Notice: This is the official website of the All Empires History Community (Reg. 10 Feb 2002)

  FAQ FAQ  Forum Search   Register Register  Login Login

قانون جذب کائنات چیست

 Post Reply Post Reply
Author
tajhizyar View Drop Down
Immortal Guard
Immortal Guard


Joined: 05-Apr-2018
Online Status: Offline
Posts: 1
  Quote tajhizyar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: قانون جذب کائنات چیست
    Posted: 05-Apr-2018 at 11:46
تعریف قانون جذب
از این نظر که ارتعاشات انرژی تو ، باعث جذب انرژی هم فرکانس به سوی خودت می شود ، بایستی اطمینان داشته باشی که به صورت پیوسته انرژی ، افکار و احساساتی را ساطع می کنی با هر آن چه خواهان بودن ، انجام دادن یا تجربه ی آن هستی . هماهنگ باشد . فرکانس های انرژی تو بایستی با هر آن چه خواهان آن هستی در حیاتت جذب شود ، هم طنین باشد . اگر خواسته های تو جذب عشق و لذت است ، پس فرکانس های ارتعاشی عشق و لذت همان هایی است که در دل خواهان خلق آن هستی .
قانون جذب پایه ای ترین قانون کائنات است که تمام پدیده های طبیعت حتی پدیده هایی که با علم کنونی بشر قابل توضیح و توجیه نیستند را توضیح داده و توجیه می‌کنند قانون جذب به بیان ساده می گوید هر آنچه  در ذهن انسان در افکار بیاید در عالم مادی و فیزیکی به واقعیت تبدیل میشود یعنی افکار تبدیل می‌شوند به اجسامفهم قانون جذب عامل اصلی در ایجاد زندگی رویایی برای تو است .

 

 

قانون جذب کائنات چیست ؟
قانون جذب قوی ترین قانون کائنات به شمار می رود . درست همانند با قانون جاذبه ، همواره موثر و در تکاپو است . در همین لحظه هم در زندگی ات نقش خودش را دارد می گذارد . به بیان ساده تر ، قانون جذب می گوید که تو بر هر چه تمرکز داشته باشی ، همان را به سمت زندگی خود جذب می کنی . انرژی و توجه خودت را معطوف هر چیزی بکنی ، همان چیز به سوی خود تو بر می گردد . در نتیجه اگر بر جنبه های خوب و مثبت زندگی خود تمرکز کنی ، موارد خوب و مثبت بیشتری را در زندگی ات جذب می کنی و اگر بر نداشتن و منفی گرایی تمرکز داشته باشی ، در این صورت همین ها را در زندگی ات جذب می کنی .
اما از آنجایی که در هر ثانیه هزاران فکر در ذهن انسان می گذرد که انسان قادر به دیدن تک‌ تک آنها نیست احساسات به انسان نشان می دهند که قالب و اکثریت افکار به سمت چه چیزهایی می روند در جهت خواسته‌ هایش هستند در جهت ناخواسته هایش و کلیت این افکار منفی هستند یا مثبت و می‌توانیم از روی احساس مان در هر لحظه متوجه شویم که افکارمان در آن لحظه در مجموع افکار مثبتی در جهت خواسته‌ هایمان است یا افکار منفی در جهت ناخواسته هایمان !


تو زاییده ی افکار روزانه ی خودت هستی . دکتر رابر شوتر .

تو همواره در وضعیت خلق کردن قرار می گیری ، و این روند همیشگی زندگی تو است . تو در هر موقعیتی از روز ، واقعیت خودت را به وجود می آوری . تو با تک تک افکارت ، آینده خود را رقم می زنی ، خواه آگاهانه یا نا آگاهانه باشد . نمی توانی از دست آن فرار کنی و تصمیم بر خلق کردن نداشته باشی ، به این علت که خلقت به هیچ وجه متوقف نمی شود . قانون جذب به هیچ وجه از تو رهایی نمی جوید .

در نتیجه ، صرفا فهم عملکرد این قانون ، کلید موفقیت تو به شمار می رود . اگر خواهان تحول زندگی خود هستی و می خواهی خودت را برای خلق آینده ای مطلوب قدرتمند کنی ، پس بایستی از نقشی که در قانون جذب ایفا می کنی ، با خبر باشی و آن را درک کنی .

این که اجازه دهی زندگی هر بلایی سر تو بیاورد ، نشانه ی بی مسئولیتی است . خلق روز های عمرت ، حقی است که از سوی خود به تو اعطا شده است . رامنا

 

نحوه عملکرد قانون جذب
عملکرد قانون جذب به این شکل است : چیز های مشابه هم دیگر را جذب می کنند . اگر احساس ذوق و شوق ، سر حالی ، شور و شر ، شادی و لذت ، قدردانی و وفور نعمت در سر داری ، این افکار به معنای ساطع کردن انرژی های مثبت است . از سویی ، اگر احساس ملامت ، ناراحتی ، تشویش ، عصبانیت ، دلخوری و غم و غصه در سر داری ، انرژی های منفی از سوی تو به سمت کائنات می روند . کائنات توسط قانون جذب ، مشتاقانه در برابر هر دو نوع ارتعاش از خود عکس العمل نشان می دهد . کائنات مشخص نمی کند که کدام یک به نفع تو است و صرفا در برابر انرژی که تو به وجود می آوری ، از خود واکنش نشان می دهد و حد زیادی از همان انرژی به سمت خودت بر می گردد . تو هر آن چه را در طبق اخلاص بگذاری ، همان را دریافت خواهی کرد . در هر آن دارای هر اندیشه و احساسی که باشی ، به معنای این است که خواهان میزان زیادی از همان احساس هستی .


 

تفسیر علمی قانون جذب
این طور به این قضیه بنگر – این مورد بسیار مشابه با انتقال و دریافت امواج رادیویی است . فرکانس تو باید با فرکانس هر آن چه در دل خواهان دریافت آن هستی ، یک جور باشد . تو نمی توانی طول موج 98/8 را بر روی شبکه ی رادیویی اف ام گوش کنی . امکان رخ دادن این قضیه وجود ندارد . انرژی تو بایستی با فرکانس انرژی فرستنده جور و همخوانی داشته باشد . در نتیجه ، به منظور این که انرژی مثبت به سمت خودت جذب کنی ، بایستی ارتعاش تو با فرکانس هماهنگ باشد . یک نمونه خوب دیگر دیاپازون است . زمانی که به دیاپازون ضربه وارد می کنی ، آن را به منظور فرستادن آوا یا فرکانس ویژه ای فعال می کنی . حالا ، در اتاقی انباشته از دیاپازون ، تنها دیاپازون هایی که با فرکانس یکسان هماهنگ هستند ارتعاش را آغاز می کنند . آن ها به صورت خودکار با فرکانسی نظیر خودشان ارتباط بر قرار می کنند و از خود واکنش نشان می دهند . بنابراین نتیجه ای که می شود گرفت این است که تو بایستی خودت را با فرکانس هر آن چه دلت خواهان جذب آن است ، هماهنگ کنی تا شاهد صورت گرفتن طنین افکنی آن باشی . به منظور خلق آینده ای مثبت ، بایستی انرژی ، افکار و احساسات خود را در بٌردی مثبت حفظ کنی .Back to Top
 Post Reply Post Reply

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.56a [Free Express Edition]
Copyright ©2001-2009 Web Wiz

This page was generated in 0.078 seconds.